KONST / Litografier / Färglitografi 13898178
nr 1389 8178
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/110, daterad 1968. Motivet: 38x55cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:03:53
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann